Kolm kingiideed

Kolm kingiideed
Kolm kingiideed

Kolm kingiideed, kuidas tänada oma meeskonda, koostööpartnereid, kliente või hoopis iseennast tehtud töö eest.

Hea kingitus annab postitiivseid emotsioone, sellega saab midagi kasulikku teha ning rõõmu jätkub kauemaks, kui vaid kingi avamise hetkesse.

Mõte pakkuda omalt poolt välja mõned kingiideed sai õigupoolest alguse sellest, et vähemalt kolm inimest on meie Psühholoogiakonverentsi pileti just kingituseks ostnud. Ühel juhul isiklikuks kingituseks, teisel juhul tegi ettevõte kingituse inimesele, kes kasvatab puudega last ja tahtis väga konverentsile tulla, aga lihtsalt rahaliselt polnud võimalik. Täiesti võõrale inimesele!  Kolmandal juhul otsustas juht oma väikesele tiimile selle konverentsi jõulupeo asemel välja pakkuda. Minu arust kõik kolm igati tänuväärsed algatused.

Sellest tekkis mõte panna siia kolm valikut, et kui head kingiideed veel pole. 

Kingitus juhile: Psühholoogiakonverents SISEVAADE 7. detsembril. See on positiivsete emotsioonidega päev neile, kelle töös on palju suhtlemist ja ka pingeid. Olulistest inimlikest teemadest räägivad Eesti parimad psühholoogid ja elu mõtestajad.

PS! Sobib ideaalselt ka heateoks neile, kes väga tahaksid tulla, aga endal jaksu pole.

Vaata lisaks SIIT

Kingitus meeskonnale: Värskelt Eesti parimaks koolitajaks valitud Alar Ojastu meistriklass "Teekond täiuseni" 28. märtsil. See on üle hulga aja esimene kord, kui Alar teeb avaliku meistriklassi. Sõltumata sellest, kas osaleja on juht, arst, ametnik, müügiesindaja või audiitor, on meistriklassi eesmärk tekitada igas inimeses huvi areneda professionaalina paremaks.
Vaata lisaks SIIN

Kingitus teenindajatele ja müügtöötajatele: Selle aasta lõpus ilmunud raamat "Kuidas saada tippmüüjaks juba järgmiseks esmaspäevaks". Tegemist on ülimalt praktilise käsiraamatuga, mis annab palju nippe oma tulemust kordades parandada. Raamat, mille loeb läbi ühe õhtuga, kuid katsetamiseks jätkub materjali terveks aastaks.
Vaata lisaks SIIN

Ilusat ja tegusat aasta lõppu ning ärge unustage oma häid teekaaslasi tänada!

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara